-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ; код 09120000-6 Газове паливо за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2022-11-29-008819-a
закупівля проводиться у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Торги не відбулися
1 191 880.08
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 959.40 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 959.40 UAH
Номер:
feeb01efb3d74d8e8018dd873fee54b1
Внутрішній номер закупівлі:
16028225
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-29-008819-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НОВООРЖИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44021370
-
Адреса:
37714, Україна, Полтавська область, Лубенський р-н, селище міського типу Новооржицьке, вул.Центральна, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Аліна Пилипенко +380979712681 novoor_vosms@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 191 880.08 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.11.2022 14:58 - 04.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
29.11.2022 14:58 - 07.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 191 880.08 Природний газ