-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Деревина хвойних порід
Тендер Prozorro UA-2022-11-28-000500-a
Завершена
199 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 997.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 997.50 UAH
Номер:
f9a34d2e1a0a476a96594e433b9b94fc
Внутрішній номер закупівлі:
16004365
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-28-000500-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) КОМБІНОВАНОГО ТИПУ "ПЕТРИК" ПЕТРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44155548
-
Адреса:
07354, Україна, Київська область, Вишгородський р-н, село Нові Петрівці, вул.Ново-Київська, будинок 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Сергієнко +380971090187 petrukcadok@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
199 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.11.2022 08:47 - 09.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
28.11.2022 08:47 - 12.12.2022 08:45
Аукціон:
13.12.2022 14:21 - 13.12.2022 14:44
Період кваліфікації:
13.12.2022 14:44 - 15.12.2022 16:32
Період завантаження договору:
21.12.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴199 500.00 Деревина хвойних порід