-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо
Тендер Prozorro UA-2022-11-26-001448-a
закупівля на 2023 рік
Торги не відбулися
248 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 242.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 242.00 UAH
Номер:
8c829b62ee8b42868bab592262efa857
Внутрішній номер закупівлі:
16002551
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-26-001448-a
Замовник:
ПУНКТ ТИМЧАСОВОГО РОЗМІЩЕННЯ БІЖЕНЦІВ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26465038
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, м. Мукачеве, вул. Мічуріна, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Монда +380951586243 bughalteriya.ptrb@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
248 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.11.2022 23:42 - 01.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
26.11.2022 23:42 - 04.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴248 400.00 ДК 021:2015: 09120000-6 - Газове паливо