-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Охоронні послуги (Послуги з фізичної охорони території, сільськогосподарські угіддя та об’єкти ВП НУБіП України „Ніжинський агротехнічний інститут”)
Тендер Prozorro UA-2018-01-09-001789-a
Охоронні послуги (Послуги з фізичної охорони території, сільськогосподарські угіддя та об’єкти ВП НУБіП України „Ніжинський агротехнічний інститут”)
Торги не відбулися
740 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 400.00 UAH
мін. крок: 1% або 7 400.00 UAH
Номер:
5a24ff0bdaa5433da5783bd718ebb5ae
Внутрішній номер закупівлі:
1599291
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-01-09-001789-a
Замовник:
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34492238
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, Ніжин, вул. Шевченка, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Демчук Ірина Олександрівна ,380463125381 nati_smolovyk_t@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
740 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 400.00 UAH
Період уточнення:
09.01.2018 20:08 - 15.01.2018 10:00
Період прийому пропозицій:
09.01.2018 20:08 - 25.01.2018 10:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охоронні послуги (Послуги з фізичної охорони території, сільськогосподарські угіддя та об’єкти ВП НУБіП України „Ніжинський агротехнічний інститут”)
Кількість
24516 людино-година
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ПП Реламакс
×
-
Код ЄДРПОУ:
34383169
-
Контактна особа:
Костриця Руслан Іванович +380463152450 relamaks@ukr.net http://relamaks.com
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, Ніжин, Дзержинського, 1кв. 4
Початкова пропозиція
735 480.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
735 480.00 UAH з ПДВ
Документи
11
Скарги
0