• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Дослідження на визначення антитіл до ВІЛ-інфекції методом ІФА, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій

Мова тендерної пропозиції українська. Документи тендерної пропозиції повинні бути складені українською мовою, крім тих випадків коли використання букв та символів української мови призводить до їх спотворення (зокрема, але не виключно адреси мережі «інтернет», адреси електронної пошти, найменування торговельної марки (знаку для послуг), комерційні найменування, оригінальні патентовані назви, іноземні географічні назви, найменування юридичних осіб – нерезидентів України, загальноприйняті міжнародні терміни тощо). Стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення у вигляді скорочень та термінологія, пов’язана з послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами, викладаються мовою їх загальноприйнятого застосування. Документи, що подаються учасником у складі тендерної пропозиції іншою мовою, аніж українська, потребують наявність перекладу українською мовою, засвідченого підписом уповноваженої особи учасника та відбитком печатки учасника (у разі її використання учасником). Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою

Торги не відбулися

119 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 595.00 UAH
Номер: a85b65e689964c98b77c884848d295f0
Внутрішній номер закупівлі: 15983232
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-11-24-007853-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА № 25» ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Рожкова Наталія Олексіївна 380577251178,380577251201 25_pk.economist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 119 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 24.11.2022 16:08 - 29.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 24.11.2022 16:08 - 02.12.2022 06:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴119 000.00 Подання тендерних пропозицій за частинами предмета закупівлі (лотами) умовами проведення цього тендеру не передбачається.