-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015 15110000-2 - М’ясо (Печінка яловича охолоджена для потреб ЛДУВС)
Тендер Prozorro UA-2022-11-23-012260-a
Примітка: закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178.
Торги не відбулися
98 580.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 492.90 UAH
мін. крок: 0.5% або 492.90 UAH
Номер:
aaaa8c04f054408dbb559412557905fd
Внутрішній номер закупівлі:
15974580
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-23-012260-a
Замовник:
ЛУГАНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ ІМЕНІ Е.О. ДІДОРЕНКА
×
-
Код ЄДРПОУ:
08682387
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ ДОНЕЦЬКА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Боровська +380661797103 baltazarake@ukr.net http://www.lduvs.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
98 580.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.11.2022 17:10 - 28.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
23.11.2022 17:10 - 01.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴98 580.00 Печінка яловича охолоджена