-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2022-11-23-012122-a
Торги не відбулися
2 499 637.39
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 499.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 499.00 UAH
Номер:
cf2f3f53a07d48ddbee018da5111234d
Внутрішній номер закупівлі:
15974448
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-23-012122-a
Замовник:
КУ "УЖГОРОДСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №8 УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22110114
-
Адреса:
88015, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА КОРОЛЬОВА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Михайло Потокі +380635502015 mihajlopotoki1989@gmail.com http://uzhoctavaschool.ucoz.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 499 637.39 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.11.2022 17:45 - 28.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
23.11.2022 17:45 - 01.12.2022 09:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 499 637.39 Природний газ