• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

Дизельне паливо, бензин А95, бензин А92

Дизельне паливо, бензин А95, бензин А92 (ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти)

Торги не відбулися

379 800.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 75.00 UAH
Номер: 1402a94e95b448ebb411b1df5c8e8caa
Внутрішній номер закупівлі: 15971953
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-11-23-009626-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОРАТИН"
Контактна особа: РОМАН ІГОРОВИЧ ІЛЬЮК +380666315661 kpboratyn@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 379 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 23.11.2022 13:50 - 28.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 23.11.2022 13:50 - 01.12.2022 00:00

Тендерна документація

  • Лот №1 ₴349 800.00 Дизельне паливо
  • Лот №2 ₴15 000.00 Бензин А95
  • Лот №3 ₴15 000.00 Бензин А92