• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Тонометр офтальмологічний, з живленням від мережі)

Завершена

802 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 020.00 UAH
Номер: 8b499f36a72d437186c1f4c25b0659e0
Внутрішній номер закупівлі: 15970844
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-11-23-008512-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр №2 Дарницького району м. Києва"
Контактна особа: Куцепьорова Наталія Вікторівна 380445644409 poliklinika_1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 802 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 23.11.2022 13:11 - 28.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 23.11.2022 13:11 - 01.12.2022 00:00
Період кваліфікації: 01.12.2022 00:01 - 02.12.2022 11:48
Період завантаження договору: 08.12.2022 00:00 - 18.12.2022 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴802 000.00 Тонометр офтальмологічний, з живленням від мережі