• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Бензин А-95, Дизельне паливо (код ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистилят)

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», згідно пункту13 підпункту 4: Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: «існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником»

Завершена

99 900.00 UAH з ПДВ
Номер: 84cdbd061c044b878fb45288231a5514
Внутрішній номер закупівлі: 15959579
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-11-22-015224-a   
Замовник: Торчинська селищна рада
Контактна особа: Свищ Світлана Євгенівна +380332791045 tortchun@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 99 900.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-95
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 750 літр
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 45612, Україна, Волинська область, смт Торчин, вул.Незалежності,103 На карті
Дизельне паливо
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 1200 літр
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 45612, Україна, Волинська область, смт Торчин, вул.Незалежності,103 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ІНТЕКС ІНВЕСТ
Ціна пропозиції 99 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.11.2022 16:42
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: f6b3b4948fee47d1adb780c94944471a
Ідентифікатор договору: UA-2022-11-22-015224-a-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ІНТЕКС ІНВЕСТ
Номер договору: № 82/94
Сума договору: 99 900.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 93 364.49 UAH без ПДВ
Період дії договору: 21.11.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання: 21.11.2022 00:00
Статус:
Виконаний
Договір поставки № 82/94 від 21 листопада 2022 року
p7s
sign.p7s