-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Газове паливо (Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2017-12-15-000944-b
Завершена
3 278 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 16 390.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 16 390.00 UAH
Номер:
649dc7dff9c341b49c83be1df150471f
Внутрішній номер закупівлі:
1595442
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-12-15-000944-b
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Уманської РДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146959
-
Адреса:
20300, Україна, Черкаська область, м. Умань, вул. Залізняка, буд. 2-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Галина Шмалюх +380982229735 galinka261082@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
3 278 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
16 390.00 UAH
Період уточнення:
15.12.2017 10:47 - 20.12.2017 16:00
Період прийому пропозицій:
15.12.2017 10:47 - 30.12.2017 16:00
Аукціон:
02.01.2018 13:48 - 02.01.2018 14:09
Період кваліфікації:
02.01.2018 14:09 - 09.01.2018 11:06
Період завантаження договору:
02.01.2018 14:09 - 22.01.2018 14:09
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
природний газ
Кількість
298000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
20300, Україна, Черкаська область, Уманський район, навчальні заклади відділу освіти, молоді та спорту Уманської районної державної адміністрації
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ АС ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ
Оскарження: 02.01.2018 14:09 - 20.01.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31915956
-
Контактна особа:
Станкєєв Ігор Генадійович +380503280038 igor.stankeev@ukr.net
-
Адреса:
85700, Украина, ДОНЕЦЬКА ОБЛ, ВОЛНОВАХА, ВУЛ ШЕВЦОВОЇ Д. 22А
Оскарження: 02.01.2018 14:09 - 20.01.2018 00:00
Початкова пропозиція
3 247 008.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 247 008.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.01.2018 11:06
Документи
19
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34528630
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГІЯ УКРАЇНИ" 0504945694 kvn@uanergy.com
-
Адреса:
01135, Україна, Київська обл., Київ, ВУЛИЦЯ ЖИЛЯНСЬКА, будинок 97 ЛІТЕРА З
Початкова пропозиція
3 277 761.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 277 761.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
41
Скарги
0
Контракти
Номер:
40c1368cc9f5468c9ef64e2a2cf686ad
Ідентифікатор договору:
UA-2017-12-15-000944-b-a1
Постачальник:
ТОВ АС ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31915956
-
Контактна особа:
Станкєєв Ігор Генадійович +380503280038 igor.stankeev@ukr.net
-
Адреса:
85700, Украина, ДОНЕЦЬКА ОБЛ, ВОЛНОВАХА, ВУЛ ШЕВЦОВОЇ Д. 22А
Номер договору:
555(18) Б
Сума договору:
3 247 008.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.01.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
24.01.2018 14:30
Статус:
Підписаний