-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 : 15510000-6 – Молоко та вершки (пастеризовано молоко 3,2%,сгущене молоко 8,5%)
Тендер Prozorro UA-2018-01-09-001636-a
Завершена
364 300.00
UAH з ПДВ
Номер:
cf6e3a404cbc4a3784e1f8e8d4df110f
Внутрішній номер закупівлі:
1594592
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-01-09-001636-a
Замовник:
Комунальний заклад "Маріупольский дитячий будинок змішаного типу "Центр опіки" для дітей дошкільного та шкільного віку Маріупольської міської ради Донецької області"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30076571
-
Адреса:
87549, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, бульвар Шевченка, 87/а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Лазаренко +380629343193,+380981086799 centr_opeki@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершкиАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Через відсутність достатньої кількості учасників застосовується переговорна процедура закупівель. У даному випадку відповідно до п.4 ч. 1 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (зі змінами, внесеними згідно із Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» щодо особливостей використання окремих публічних коштів на території Донецької області від 12.04.2016 № 1078-VIIІ», може бути застосовано переговорна процедура закупівлі і відповідно до якої укладаеться договір про закупівлю після проведення переговорів
Очікувана вартість:
364 300.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 : 15510000-6 – Молоко та вершки (пастеризовано молоко 3,2%,сгущене молоко 8,5%)
Кількість
16900 кілограм
Період постачання
22.01.2018 - 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Екоіллічпродукт"
Оскарження: 11.01.2018 20:02 - 23.01.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37121709
-
Контактна особа:
Мізгунова О.П. +380983174272
-
Адреса:
87506, Україна, Донецька область, м.Марвуполь, вул.Свободи,20
Оскарження: 11.01.2018 20:02 - 23.01.2018 00:00
Ціна пропозиції
328 855.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.01.2018 20:06
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
5bd13716334d4bb9aa879c1c1945577d
Ідентифікатор договору:
UA-2018-01-09-001636-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Екоіллічпродукт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37121709
-
Контактна особа:
Мізгунова О.П. +380983174272
-
Адреса:
87506, Україна, Донецька область, м.Марвуполь, вул.Свободи,20
Номер договору:
ЦО/1551
Сума договору:
328 855.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.01.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
24.01.2018 09:26
Статус:
Підписаний