• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електрична енергія, код 09310000-5 Електрична енергія за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»

ТУ ДСА України в Хмельницькій області, м. Хмельницький, вул. Соборна, 75, 29000, 26293548, орган державної влади

Завершена

807 600.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 038.00 UAH
Номер: 75b747ec6cbd48d19e342d5051369c8b
Внутрішній номер закупівлі: 15938419
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-11-21-009890-a   
Замовник: територіальне управління Державної судової адміністрації України в Хмельницькій області
Контактна особа: Матяш Ярослав Сергійович +380382658297 inbox@km.court.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 807 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 21.11.2022 14:50 - 30.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 21.11.2022 14:50 - 03.12.2022 00:00
Аукціон: 05.12.2022 11:34 - 05.12.2022 12:03
Період кваліфікації: 05.12.2022 12:03 - 09.12.2022 11:35
Період завантаження договору: 15.12.2022 00:00 - 25.12.2022 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴807 600.00 Електрична енергія, код 09310000-5 Електрична енергія за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»