-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
-
Оцінка за вартістю життєвого циклу
Послуги з прибирання
Тендер Prozorro UA-2022-11-21-000888-a
Послуги з комплексного прибирання службових приміщень та прибудинкової території Олександрійського міськрайонного центру зайнятості
Торги відмінено
476 836.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 384.18 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 384.18 UAH
Номер:
197790289d1a46ecad632e5ceacb2fbb
Внутрішній номер закупівлі:
15929408
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-21-000888-a
Замовник:
Олександрійський міськрайонний центр зайнятості
×
-
Код ЄДРПОУ:
23095859
-
Адреса:
28000, Україна, Кіровоградська область, ОЛЕКСАНДРІЯ, проспект Соборний 126А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Горшельов Сергій Олександрович 0523576435 1108@rcz.kocz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
476 836.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 384.18 UAH
Період уточнення:
21.11.2022 09:20 - 27.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
21.11.2022 09:20 - 07.12.2022 00:00
Аукціон:
з 07.12.2022 15:55
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- ОписВ безготівковій формі, щомісячно, після підписаного акту приймання-передачі наданих послуг, протягом 20 банківських днів після підписання акту приймання-передачі наданих послуг та отримання рахунку, при наявності фінансування. У випадку відсутності в зазначеному періоді коштів на розрахунковому рахунку, оплата здійснюється в міру надходження коштів, виділених під оплату даного зобов’язання, перебіг строків розрахунків може зупинятися на період дії карантину, введення надзвичайного або воєнного стану, замовник може змінювати обсяг надання послуг та їх загальну вартість залежно від потреб та реального фінансування його видатків, замовник звільняється від сплати штрафних санкцій за несвоєчасне проведення розрахунків у зв’язку з затримкою проведення платежів органами держказначейства або у зв’язку з відсутністю коштів на рахунках. Джерело фінансування закупівлі: кошти Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з комплексного прибирання службових приміщень та прибудинкової території Олександрійського міськрайонного центру зайнятості
Кількість
1 послуга
Період постачання
02.01.2023 - 31.12.2023
Інформація про скасування
Номер:
28c8f18e5be848489a7214e0e34e019d
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Невірна обрана процедура закупівлі
Період оскарження:
22.11.2022 13:45 - 03.12.2022 00:00
Дата опублікування:
22.11.2022 13:45
Дата виконання:
03.12.2022 00:01
Статус:
Виконано