-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Запасні частини до землерийної техніки
Тендер Prozorro UA-2022-11-18-008998-a
Торги не відбулися
802 478.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 012.39 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 012.39 UAH
Номер:
e118fb8e876940b5a7c0b271a3dd020d
Внутрішній номер закупівлі:
15921133
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-18-008998-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43112236
-
Адреса:
01103, Україна, Київська область, Київ, Україна, 01103, місто Київ, ВУЛ. ЗАЛІЗНИЧНЕ ШОСЕ, будинок 5 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Боднар О.О. 380634628956 bodnar.o.o@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
43630000-8 Частини прохідних машинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
802 478.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.11.2022 14:05 - 23.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
18.11.2022 14:05 - 26.11.2022 16:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴802 478.40 Запасні частини до землерийної техніки