-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2022-11-18-000615-a
Торги не відбулися
374 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 872.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 872.00 UAH
Номер:
8f850646aaec44ed9593f2dbac3f66fb
Внутрішній номер закупівлі:
15912752
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-18-000615-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА МИРОНІВСЬКИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43905464
-
Адреса:
08801, Україна, Київська область, Миронівка, вулиця Cоборності будинок 48
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
КРУТОГОЛОВ Богдана 380968754758 krytdana89@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
374 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.11.2022 08:58 - 25.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
18.11.2022 08:58 - 28.11.2022 09:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴374 400.00 Електрична енергія