• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

Послуги з письмового перекладу, 2 лоти: лот 1 - послуги з письмового перекладу з англійської мови на українську мову та з української мови на англійську мову - 79530000-8; лот 2 - послуги з письмового перекладу з інших мов на українську мову та з української мови на інші мови - 79530000-8

Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками: З технічних питань: Мар’яна Фостик, заступник начальника управління-начальник протокольного відділу Управління європейсько\ інтеграції та міжнародних програм, адреса: 01601, м. Київ, вул. Інститутська, буд. 9, к. 1, телефон 097 917-28-05, електронна адреса: Mariana.Fostyk@bank.gov.ua; з організаційних питань: Ніна Лис, менеджер управління публічних закупівель Департаменту закупівель Національного банку України, адреса: м. Київ, вул. Інститутська, 9, к. 1, 01601, телефон: 067 652-69-76, електронна адреса: Nina.Lys@bank.gov.ua.4-1. Обсяг надання послуг: лот 1 – орієнтовно 7000 сторінок і 10 документів для офіційного завірення; лот 2 – орієнтовно 590 сторінок і 10 документів для офіційного завірення; за лотами 1 2 відповідно до Додатку 1 до тендерної документації “Опис послуг”. Місце надання послуг: м. Київ. Строк надання послуг: лот 1- з дати укладання Договору (але не раніше 2 січня 2023 року) до 31.12.2023 року; лот 2 – з дати укладання Договору (але не раніше 2 січня 2023 року) до 31.12.2023 року. Джерело фінансування закупівлі: Кошти Національного банку України. Математична формула для розрахунку приведеної ціни не застосовується. Єдиний критерій оцінки – ціна. Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником, мають бути складені українською мовою. У разі надання учасником документів, що вимагаються цією тендерною документацією, складених учасником іноземною мовою в минулих періодах, та/або наданих сторонніми підприємствами чи установами, таких як: накази про призначення, протоколи зборів, договори, накладні, акти, виписки, листи-відгуки, технічні специфікації, сертифікати, паспорти якості тощо, та/або скріншоти сторінок з офіційних іноземних сайтів, та/або сканкопії публікацій іноземних друкованих видань або письмових підтверджень, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом українською мовою. Стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення у вигляді скорочень та термінологія, пов’язана з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами, викладаються мовою їх загально прийнятого застосування. Уся інформація розміщується в електронній системі закупівель українською мовою, крім тих випадків коли використання букв та символів української мови призводить до їх спотворення (зокрема, але не виключно адреси мережі "інтернет", адреси електронної пошти, торговельної марки (знаку для товарів та послуг), загальноприйняті міжнародні терміни). Учасники-нерезиденти України, які беруть участь у процедурі закупівлі, можуть додатково подати свою тендерну пропозицію, викладену англійською мовою. Переклад повинен бути засвідчений підписом учасника (якщо учасником є фізична особа – підписами перекладача та учасника-фізичної особи). Визначальним є текст, викладений українською мовою.

Завершена

1 704 361.10 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 500.00 UAH
Номер: a2e1706cc0814925b267b01d6cf8f4d0
Внутрішній номер закупівлі: 15905828
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-11-17-007957-a   
Замовник: Національний Банк України
Контактна особа: Леся Колесан +380442540108, +380952813837 lesia.kolesan@bank.gov.ua http://bank.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79530000-8 Послуги з письмового перекладуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 704 361.10 UAH з ПДВ
Період уточнення: 17.11.2022 14:37 - 27.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 17.11.2022 14:37 - 30.11.2022 11:00
Аукціон: 01.12.2022 13:47 - 01.12.2022 14:28
Період кваліфікації: 01.12.2022 14:28 - 06.12.2022 17:59
Період завантаження договору: 12.12.2022 00:00 - 22.12.2022 00:00

Тендерна документація

  • Лот №1 ₴1 477 368.30 лот 1 - послуги з письмового перекладу з англійської мови на українську мову та з української мови на англійську мову - 79530000-8;
  • Лот №2 ₴226 992.80 лот 2 - послуги з письмового перекладу з інших мов на українську мову та з української мови на інші мови - 79530000-8