• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Природний газ

Торги не відбулися

199 989.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 999.95 UAH
Номер: e9277c6e79db408b91638fcf5f60e4f6
Внутрішній номер закупівлі: 15893301
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-11-16-009084-a   
Замовник: Давидівська сільська рада Львівського району Львівської області
Контактна особа: Оксана Сахринь +380980862043 oks.sakhrin@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 199 989.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 16.11.2022 15:37 - 24.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 16.11.2022 15:37 - 27.11.2022 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴199 989.00 Природний газ