-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комп’ютерний сервер
Тендер Prozorro UA-2022-11-16-004870-a
Завершена
249 675.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 248.38 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 248.38 UAH
Номер:
4c0a59ce9e1f46d7ae6f5a22e84a0ee4
Внутрішній номер закупівлі:
15889080
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-16-004870-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛІЗОВАНА ЗАКУПІВЕЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40600473
-
Адреса:
65107, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ КАНАТНА, будинок 83
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади (ЦЗО)
Контактна особа:
Ренат Камаєв +380732010730 tenderczo@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
48820000-2 СервериАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
249 675.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.11.2022 11:51 - 22.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
16.11.2022 11:51 - 25.11.2022 11:40
Аукціон:
28.11.2022 14:38 - 28.11.2022 15:01
Період кваліфікації:
28.11.2022 15:01 - 29.11.2022 12:35
Період завантаження договору:
05.12.2022 00:00 - 15.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴249 675.00 Комп’ютерний сервер