• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Генератори Grupel GR12000

Завершена

475 400.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 377.00 UAH
Номер: 40c8289075f146858523fa882ab9beb7
Внутрішній номер закупівлі: 15879439
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-11-15-009675-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"
Контактна особа: Антоненко Андрій Олексійович 380444540166 kk_urist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 475 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 15.11.2022 14:27 - 20.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 15.11.2022 14:27 - 23.11.2022 16:00
Період кваліфікації: 23.11.2022 16:01 - 28.11.2022 13:52
Період завантаження договору: 04.12.2022 00:00 - 14.12.2022 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴475 400.00 Генератори Grupel GR12000