-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Конвексний датчик до ультразвукової системи (НК 024:2019: 40768 Датчик системи екстракорпоральної ультразвукової візуалізації, ручний)
Тендер Prozorro UA-2022-11-15-004752-a
Завершена
188 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 940.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 940.00 UAH
Номер:
a6445d0106bc4c688f0813ac5275bd9b
Внутрішній номер закупівлі:
15874545
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-15-004752-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради "Львівський обласний клінічний діагностичний центр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03078209
-
Адреса:
79010, Україна, Львівська область, Львів, вул. Пекарська 69Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Крекотень Світлана Анатоліївна 380986650663 krekoten.svitlana@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
188 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.11.2022 11:26 - 20.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
15.11.2022 11:26 - 23.11.2022 17:00
Період кваліфікації:
23.11.2022 17:00 - 28.11.2022 11:33
Період завантаження договору:
04.12.2022 00:00 - 14.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴188 000.00 Конвексний датчик до ультразвукової системи (НК 024:2019: 40768 Датчик системи екстракорпоральної ультразвукової візуалізації, ручний)