-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021-2015 - 09120000-6 - Газове паливо (Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2022-11-14-010959-a
Закупівля природного газу на січень-березень 2023 року відповідно до постанови КМУ від 12 жовтня 2022р.№1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування"
Торги не відбулися
100 978.73
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 504.89 UAH
мін. крок: 0.5% або 504.89 UAH
Номер:
9fcfa5b2956241c5b74c947ccdc398ef
Внутрішній номер закупівлі:
15864766
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-14-010959-a
Замовник:
Відділ з питань культури, релігій та туризму Недригайлівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
42079696
-
Адреса:
42100, Україна, Сумська область, Недригайлів, вул. Щебетунів,7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Даниленко Олена Олексіївна +380545552286 nedrkult@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
100 978.73 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.11.2022 16:30 - 19.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
14.11.2022 16:30 - 22.11.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴100 978.73 Код ДК 021-2015 - 09120000-6 - Газове паливо (Природний газ)