-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ручні інструменти (ДК 021:2015 - 44510000-8 – Знаряддя)
Тендер Prozorro UA-2022-11-14-007976-a
Назва кожної номенклатурної позиції та відповідний код ДК до неї міститься в технічних вимогах до предмету закупівлі
Завершена
318 050.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 590.25 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 590.25 UAH
Номер:
703eab151aab4b7188555cd4730772c8
Внутрішній номер закупівлі:
15861775
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-14-007976-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Житомиртеплокомуненерго" Житомирської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
35343771
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Київська, 48
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Тетяна Єгоровська +380972580634 tanya2022tke@gmail.com http://tke.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44510000-8 ЗнаряддяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
318 050.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.11.2022 13:45 - 19.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
14.11.2022 13:45 - 22.11.2022 00:00
Період кваліфікації:
22.11.2022 00:01 - 25.11.2022 14:52
Період завантаження договору:
01.12.2022 00:00 - 11.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴318 050.00 Ручні інструменти (ДК 021:2015 - 44510000-8 – Знаряддя)