-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2022-11-14-005629-a
Торги не відбулися
2 747 798.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 13 738.99 UAH
мін. крок: 0.5% або 13 738.99 UAH
Номер:
4ed4d13f6fed4b10a3cf98987162de0b
Внутрішній номер закупівлі:
15859426
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-14-005629-a
Замовник:
Новодунаєвецька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04406414
-
Адреса:
32413, Україна, Хмельницька область, селище міського типу Дунаївці, вул. Чорновола, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Залагаєв Олександр Семенович +380385871236 smtdun.rada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 747 798.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.11.2022 14:00 - 19.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
14.11.2022 14:00 - 22.11.2022 18:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 747 798.00 Природний газ