-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло селянське (ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове масло)
Тендер Prozorro UA-2022-11-13-000207-a
Закупівля за нагальної потреби на час проведення процедури відкритих торгів, відповідно до особливостей за постановою КМУ №1178 від 12.10.2022р. (п.9 та 13).
Завершена
13 897.68
UAH з ПДВ
Номер:
24f45aaf1d4f44edbaea2824f9fed5f5
Внутрішній номер закупівлі:
15853532
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-13-000207-a
Замовник:
СФ ХНУВС
×
-
Код ЄДРПОУ:
25576037
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Висоцька Людмила Анатоліївна +380952177605 sfnuvs@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
13 897.68 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Масло Сладосвіт селянське 73% 200 гр (ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове масло)
Кількість
130 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Масло Сладосвіт селянське 82% 180 гр (ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове масло)
Кількість
107 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Іваніна Юрій Анатолійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3267719619
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
13 897.68 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.11.2022 16:39
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
1db0e1d307004d50a84c172d04303552
Ідентифікатор договору:
UA-2022-11-13-000207-a-b1
Постачальник:
ФОП Іваніна Юрій Анатолійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3267719619
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
22/11-05
Сума договору:
13 897.68 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Масло Сладосвіт селянське 73% 200 гр (ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове масло): 58.64000 UAH без ПДВ
Масло Сладосвіт селянське 82% 180 гр (ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове масло): 58.64000 UAH без ПДВ
Масло Сладосвіт селянське 82% 180 гр (ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове масло): 58.64000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.11.2022 03:00 - 31.12.2022 03:00
Дата підписання:
03.11.2022 00:00
Статус:
Підписаний