-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Телефони, зовнішній адаптер, модем
Тендер Prozorro UA-2022-11-11-012927-a
Завершена
230 933.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 449.28 UAH
мін. крок: 0.2% або 449.28 UAH
Номер:
671772482ea4463c9e70dd30dc3e014f
Внутрішній номер закупівлі:
15851261
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-11-012927-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Костєва Марія Володимирівна 380442076751 muzychko.mv@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32550000-3 Телефонне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
230 933.20 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.11.2022 16:33 - 18.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
11.11.2022 16:33 - 21.11.2022 10:00
Аукціон:
22.11.2022 15:32 - 22.11.2022 15:55
Період кваліфікації:
22.11.2022 15:55 - 29.11.2022 16:56
Період завантаження договору:
05.12.2022 00:00 - 15.12.2022 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴186 005.20 Лот 1 - Телефони, зовнішній адаптер
- Лот №2 ₴44 928.00 Лот 2 - Модем