-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Точка доступу wi-fi з PoE інжектором, комутатор, маршрутизатор
Тендер Prozorro UA-2022-11-11-011173-a
Завершена
403 704.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 241.44 UAH
мін. крок: 0.1% або 241.44 UAH
Номер:
f53c6971070f40ab9516808c30c6f041
Внутрішній номер закупівлі:
15849518
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-11-011173-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Костєва Марія Володимирівна 380442076751 muzychko.mv@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32420000-3 Мережеве обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
403 704.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.11.2022 15:15 - 18.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
11.11.2022 15:15 - 21.11.2022 10:00
Аукціон:
22.11.2022 15:45 - 22.11.2022 16:08
Період кваліфікації:
22.11.2022 16:08 - 06.12.2022 17:19
Період завантаження договору:
04.12.2022 00:00 - 14.12.2022 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴317 160.00 лот 1 - Точка доступу wi-fi з PoE інжектором
- Лот №2 ₴62 400.00 лот 2 - Комутатор
- Лот №3 ₴24 144.00 лот 3 - Маршрутизатор