• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Вироби медичного призначення для індивідуального користування: 1. Підгузки для дорослих «SUPER SENI Large (3) № 30, код НК 024:2019/ 11239 — Підгузник для дорослих, номенклатурна позиція предмета закупівлі, код ДК 3375 1000-9 «Підгузки», виробник Польща; 2. Пелюшки «SENI SOFT BASIC» 90х60 №30, код НК 024:2019/ 11239 — Підгузник для дорослих, номенклатурна позиція предмета закупівлі, код ДК 3375 1000-9 «Підгузки», виробник Польща

ОБГРУНТУВАННЯ: Закупівля визначеного товару проводиться відповідно до вимог законів України «Про правовий режим воєнного стану», «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», Указу Президента України від 24.02.2022 року №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», розпоряджень КМУ від 24.02.2022 року №179-р «Про організацію функціонування єдиної державної системи цивільного захисту в умовах воєнного стану», від 24.02.2022 року №181-р «Питання запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в Україні», у зв’язку з військовою агресією РФ проти України та широкомасштабного вторгнення в Україну збройних сил агресора, на підставі Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 року № 1178 «Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в країні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» та з врахуванням відповідних особливостей здійснення закупівлі, які зазначені в Постанові КМУ № 1178 ч. 4 п. 13 Розділу І «Загальні положення»: «Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником». Закупівля товару проводиться в зв’язку з виникнення нової (додаткової) потреби у товарі, яку Замовник не міг передбачити (Лист Мінекономіки від 03 вересня 2020 року № 3304-04/53972-06) та згідно рапорту відповідальної особи «Про виникнення невідкладної нагальної потреби у здійсненні закупівлі» у межах визначених потреб замовника для забезпечення належних умов для функціонування та безперебійної роботи закладу на території Павлоградського району під час дії воєнного стану. Таким чином, на підставі вищевикладеного, дану закупівлю слід вважати новим предметом договору і новим предметом закупівель. (Оплата товару за рахунок коштів місцевого бюджету (інші субвенції) Вербківської ОТГ).

Завершена

44 726.00 UAH без ПДВ
Номер: b1def5a45e01412893fc1b9e1145e8a7
Внутрішній номер закупівлі: 15831578
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-11-10-009398-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" БОГДАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
Контактна особа: Буянова Олена Вікторівна +380958205551 pavlraicpmsd@gmail.com http://med.rda.dp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 44 726.00 UAH без ПДВ
Додаткова ознака: Українська Визвольна Війна

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підгузки для дорослих «SUPER SENI Large (3) № 30, код НК 024:2019/ 11239 — Підгузник для дорослих, номенклатурна позиція предмета закупівлі, код ДК 3375 1000-9 «Підгузки», виробник Польща
Код ДК 021:2015: 33751000-9 Підгузки
Кількість 20 упаковка
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 51470, Україна, Дніпропетровська область, Павлоградський район, с. Булахівка, пров. Лікарняний, буд. 14-А На карті
Пелюшки «SENI SOFT BASIC» 90х60 №30, код НК 024:2019/ 11239 — Підгузник для дорослих, номенклатурна позиція предмета закупівлі, код ДК 3375 1000-9 «Підгузки», виробник Польща
Код ДК 021:2015: 33751000-9 Підгузки
Кількість 24 упаковка
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 51470, Україна, Дніпропетровська область, Павлоградський район, с. Булахівка, пров. Лікарняний, буд. 14-А На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП «ЩЕРБАК В’ячеслав Вікторович»
Ціна пропозиції 44 726.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.11.2022 14:23
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 01e32776610a49b3bdb490adaaaf568f
Ідентифікатор договору: UA-2022-11-10-009398-a-a1
Постачальник: ФОП «ЩЕРБАК В’ячеслав Вікторович»
Номер договору: № 268/2022
Сума договору: 44 726.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Підгузки для дорослих «SUPER SENI Large (3) № 30, код НК 024:2019/ 11239 — Підгузник для дорослих, номенклатурна позиція предмета закупівлі, код ДК 3375 1000-9 «Підгузки», виробник Польща: 1 401.70000 UAH без ПДВ
Пелюшки «SENI SOFT BASIC» 90х60 №30, код НК 024:2019/ 11239 — Підгузник для дорослих, номенклатурна позиція предмета закупівлі, код ДК 3375 1000-9 «Підгузки», виробник Польща: 695.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 10.11.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання: 10.11.2022 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір скан Щербак 268 Підгузки на Кочережки.pdf
pdf
Протокол УО 376 Щербак Підгузки Кочережки.pdf
pdf
Щербак 268 Підгузки Вербки 44726_00.pdf
p7s
sign.p7s