• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з ремонту судна «БГК-334»

Торги відмінено

3 500 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 35 000.00 UAH
Номер: d147cf491b98412fb308a1910b9cd104
Внутрішній номер закупівлі: 1582843
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-12-20-002014-c   
Замовник: Філія державної установи "Держгідрографія" "Миколаївський район "Держгідрографії"
Контактна особа: Руслан Сметаненко +380503940701 smetrus@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 50240000-9 Послуги з ремонту, технічного обслуговування морського транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послугиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 3 500 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 35 000.00 UAH
Період уточнення: 20.12.2017 14:20 - 01.01.2018 10:00
Період прийому пропозицій: 20.12.2017 14:20 - 11.01.2018 10:00
Аукціон: 12.01.2018 12:27 - 12.01.2018 13:18
Період кваліфікації: з 12.01.2018 13:18

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з ремонту судна «БГК-334»
Код ДК 021:2015: 50240000-9 Послуги з ремонту, технічного обслуговування морського транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 27.04.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті

Інформація про скасування

Номер: 0737ff50b7894481977cfbaca805960d
Причина скасування: cancelled
Опис причини скасування: абз. 3 ч. 1 ст. 31 Закону "неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель"
Дата опублікування: 22.01.2018 16:12
Статус:
Виконано

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "СЕРВІСНЕ ПІДПРИЄМСТВО"ЛІМАН"
Початкова пропозиція 3 060 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 664 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи 4
Скарги 0
ТОВ "ЮЖНАЯ СУДОРЕМОНТНАЯ КОМПАНИЯ"
Початкова пропозиція 3 085 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 695 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи 8
Скарги 0
ТОВ "БОСФОР-ОДЕСА"
Початкова пропозиція 3 290 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 699 899.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи 9
Скарги 0
ТОВ "Миколаївське судноремонтне підприємство"
Початкова пропозиція 3 435 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 700 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи 9
Скарги 0
ТОВ "СЕРВІС ФЛОТ"
Початкова пропозиція 3 372 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 901 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи 14
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ 'ЮГТРАНСШИП'
Початкова пропозиція 3 385 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 930 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи 14
Скарги 0
ТОВ "СМАРТ-МЕРІТАЙМ ГРУП"
Початкова пропозиція 3 439 344.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 290 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи 15
Скарги 0