-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 6
ДК 021:2015:09310000-5 Електрична енергія «Електрична енергія з урахуванням вартості послуги з розподілу на 2023 рік»
Тендер Prozorro UA-2022-11-10-002726-a
з урахуванням вартості послуги з розподілу
Завершена
2 428 946.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 24 289.46 UAH
мін. крок: 1% або 24 289.46 UAH
Номер:
0340e437dfb849418649354e3f21ab9e
Внутрішній номер закупівлі:
15824929
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-10-002726-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41852055
-
Адреса:
42305, Україна, Сумська область, Сумський р-н, смт Степанівка, вул. Центральна, буд. 70
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Римма Прохоренко +380663180428 41852055@mail.gov.ua https://osv.org.ua/rada/41852055/main/
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 428 946.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.11.2022 10:26 - 15.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
10.11.2022 10:26 - 18.11.2022 10:26
Аукціон:
21.11.2022 13:22 - 21.11.2022 14:09
Період кваліфікації:
21.11.2022 14:09 - 23.11.2022 10:34
Період завантаження договору:
29.11.2022 00:00 - 09.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 428 946.40 ДК 021:2015:09310000-5 Електрична енергія «Електрична енергія з урахуванням вартості послуги з розподілу на 2023 рік»