• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електрична енергія

Торги відмінено

374 400.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 872.00 UAH
Номер: 41af485daebd40c3a1ae0d42ae69b108
Внутрішній номер закупівлі: 15823385
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-11-10-001192-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА МИРОНІВСЬКИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ
Контактна особа: КРУТОГОЛОВ Богдана 380968754758 krytdana89@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 374 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.11.2022 09:28 - 15.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 10.11.2022 09:28 - 18.11.2022 09:00

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 779c2771b91040f8ac80ca578354d683
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Уповноваженою особою встановлено, що при оприлюдненні Закупівлі в оголошенні про проведення відкритих торгів з особливостями допущено механічну помилку. а саме невірно вказані істотні умови договору. Враховуючи, що після оголошення закупівлі внесення змін до оголошення про проведення відкритих торгів Законом України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) та Особливостями здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затвердженими Постановою КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (далі – Особливості) не передбачено, є підстави для відміни тендеру. Відповідно до пп.2 п.47 Особливостей у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, Замовник відміняє відкриті торги.
Період оскарження: 14.11.2022 15:10 - 25.11.2022 00:00
Дата опублікування: 14.11.2022 15:10
Дата виконання: 25.11.2022 00:03
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴374 400.00 Електрична енергія