• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Капітальний ремонт будівлі з утепленням фасаду, заміною вікон та заміною гаражних воріт 4 державної пожежно-рятувальної частини 3 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Львівській області за адресою м. Львів вул. В. Великого, 56» (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)

Закупівля здійснюється з урахуванням особливостей, які затверджені Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. N 1178 " Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування". Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою. Під час проведення процедури закупівлі усі документи, щомаютьвідношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. У разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою, переклад засвідчений уповноваженою особою учасника / або нотаріально / або іншим чином завірений. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою. У випадку, якщо учасником будуть подані окремі документи (наприклад трудові книжки старого зразка чи будь-які інші документи), які частково були заповнені іноземною мовою, але при цьому необхідна інформація викладена українською мовою – в такому випадку не потрібно подавати переклад такого документа. Стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення у вигляді скорочень та термінологія, пов’язана з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами, викладаються мовою їх загально прийнятого застосування. Уся інформація розміщується в електронній системі закупівель українською мовою, крім тих випадків коли використання букв та символів української мови призводить до їх спотворення (зокрема, алене виключно адреси мережі "інтернет", адреси електронної пошти, торговельної марки (знаку для товарів та послуг), загальноприйняті міжнародні терміни).

Завершена

12 389 493.60 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 61 947.47 UAH
Номер: c03b92eedd224fe89622907d3d9db5e0
Внутрішній номер закупівлі: 15815488
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-11-09-007686-a   
Замовник: 3 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області
Контактна особа: Микола Михайлишин +380322633003, +380967828108 yaksmanytskakristina@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 12 389 493.60 UAH з ПДВ
Період уточнення: 09.11.2022 13:38 - 18.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 09.11.2022 13:38 - 21.11.2022 00:00
Аукціон: 21.11.2022 14:51 - 21.11.2022 15:14
Період кваліфікації: 21.11.2022 15:14 - 25.11.2022 18:50
Період завантаження договору: 01.12.2022 00:00 - 11.12.2022 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴12 389 493.60 «Капітальний ремонт будівлі з утепленням фасаду, заміною вікон та заміною гаражних воріт 4 державної пожежно-рятувальної частини 3 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Львівській області за адресою м. Львів вул. В. Великого, 56» (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)