-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Біг-беги
Тендер Prozorro UA-2022-11-09-002601-a
Завершена
229 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 298.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 298.00 UAH
Номер:
0218d49e0c2b44cd960f5e5007077cd0
Внутрішній номер закупівлі:
15810423
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-09-002601-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Скрипник Дар'я Сергіївна 380442076145 SKRIPNIK.DARYA@GMAIL.COM
Класифікатор ДК 021:2015:
19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
229 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.11.2022 10:19 - 14.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
09.11.2022 10:19 - 17.11.2022 10:00
Аукціон:
18.11.2022 13:11 - 18.11.2022 13:34
Період кваліфікації:
18.11.2022 13:34 - 25.11.2022 10:03
Період завантаження договору:
01.12.2022 00:00 - 11.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴229 800.00 Лот 1.