-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Картопля
Тендер Prozorro UA-2022-11-08-011856-a
Торги відмінено
123 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 235.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 235.00 UAH
Номер:
a5ac0cf5893f47a68de0de310f84679d
Внутрішній номер закупівлі:
15804791
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-08-011856-a
Замовник:
Веселокутський психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
05425313
-
Адреса:
27171, Україна, Кіровоградська область, с. Веселий Кут, вул. Лесі Українки, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Присяч Людмила Олексіївна 380686812185 veskut2015@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03210000-6 Зернові культури та картопляАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
123 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.11.2022 15:55 - 13.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
08.11.2022 15:55 - 16.11.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
c03df3cc07f7469e8b9913fa34608b54
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
відповідно до вимог підпункту 2 пункту 1 статті 32 у зв'язку із неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель згідно із Законом
Період оскарження:
09.11.2022 14:48 - 20.11.2022 00:00
Дата опублікування:
09.11.2022 14:48
Дата виконання:
20.11.2022 00:03
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴123 500.00 Картопля