-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Генератори (Генератор бензиновий)
Тендер Prozorro UA-2022-11-07-012954-a
Торги не відбулися
138 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 380.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 380.00 UAH
Номер:
af8d4d043ab8400e91cd2aa04c74a427
Внутрішній номер закупівлі:
15791495
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-07-012954-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ШЛЯХОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ ПО РЕМОНТУ ТА УТРИМАННЮ АВТОМОБІЛЬНИХ ШЛЯХІВ ТА СПОРУД НА НИХ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03359121
-
Адреса:
04080, Україна, Київська область, Київ, вул.Фрунзе, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Малашенко Вікторія Олександрівна 380443591802 sheu7896@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31120000-3 ГенераториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
138 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.11.2022 16:56 - 12.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
07.11.2022 16:56 - 15.11.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴138 000.00 Генератори (Генератор бензиновий)