• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з ремонту підлоги

Завершена

811 339.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 1.2% або 10 000.00 UAH
Номер: 0e9628a7194f43eaa8156f37e4d4a7dc
Внутрішній номер закупівлі: 15770646
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-11-04-005943-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Войтенко Ірина +380444810807 i.voitenko@suspilne.media https://corp.suspilne.media
Класифікатор ДК 021:2015: 45430000-0 Покривання підлоги та стінАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 811 339.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.11.2022 12:29 - 10.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 04.11.2022 12:29 - 13.11.2022 21:00
Аукціон: 14.11.2022 11:13 - 14.11.2022 11:36
Період кваліфікації: 14.11.2022 11:36 - 23.11.2022 15:26
Період завантаження договору: 29.11.2022 00:00 - 09.12.2022 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴811 339.00 Послуги з ремонту підлоги