-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Розсадницька продукція (Саджанці декоративних злакових трав і багаторічних рослин)
Тендер Prozorro UA-2022-11-03-013032-a
Торги не відбулися
251 233.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 512.33 UAH
мін. крок: 1% або 2 512.33 UAH
Номер:
14e68e90ed6943b79c852d7acf17e0cd
Внутрішній номер закупівлі:
15763270
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-03-013032-a
Замовник:
КИЇВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА "КИЇВЗЕЛЕНБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03362123
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА, будинок 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Юрченко +0442723536 kievzelenbudtender1@gmail.com http://kyivzelenbud.com
Класифікатор ДК 021:2015:
03450000-9 Розсадницька продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
251 233.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.11.2022 16:54 - 08.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
03.11.2022 16:54 - 11.11.2022 00:00
Період кваліфікації:
11.11.2022 00:00 - 14.11.2022 17:53
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴251 233.00 Розсадницька продукція (Саджанці декоративних злакових трав і багаторічних рослин)