-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015:091200006 - Газове паливо (природний газ)
Тендер Prozorro UA-2022-11-03-012623-a
Торги не відбулися
500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
Номер:
7407c6cdce7347f092e8dd3606d8f66e
Внутрішній номер закупівлі:
15762861
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-03-012623-a
Замовник:
Державний навчальний заклад "Монастирищенський професійний ліцей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05537845
-
Адреса:
19100, Україна, Черкаська область, Монастирище, Соборна, 129
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пікалюк Олена Володимирівна 380681288084 mpl_byhgalter@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 500.00 UAH
Період уточнення:
03.11.2022 16:35 - 09.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
03.11.2022 16:35 - 19.11.2022 00:00
Аукціон:
з 21.11.2022 13:26
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата за природний газ за відповідний розрахунковий період (місяць) здійснюється Споживачем виключно грошовими коштами в наступному порядку: - 70% вартості фактично переданого відповідно до акту приймання-передачі природного газу - до останнього числа місяця, наступного за місяцем, в якому було здійснено постачання газу. Остаточний розрахунок за фактично переданий відповідно до акту приймання-передачі природний газ здійснюється Споживачем до 15 числа (включно) місяця, наступного за місяцем, в якому Споживач повинен був сплатити 70 % грошових коштів за відповідний розрахунковий період. У разі відсутності акту приймання-передачі, фактична вартість використаного Споживачем газу розраховується відповідно до умов підпункту 3.5.4 пункту 3.5 цього Договору. Споживач має право здійснити оплату та/або передоплату за природний газ протягом періоду поставки або до початку розрахункового періоду.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015:091200006 - Газове паливо (природний газ)
Кількість
42000 метри кубічні
Період постачання
до 31.03.2023
Місце постачання
Відповідно до документації