-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Газове паливо (природний газ) на 1 квартал 2023 року
Тендер Prozorro UA-2022-11-03-008300-a
Закупівля проводиться на перший квартал 2023 року за процедурою відкриті торги з особливостями відповідно до постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування.
Торги не відбулися
199 970.99
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 999.85 UAH
мін. крок: 0.5% або 999.85 UAH
Номер:
41a2237a01174708bd9ab7be4cf5a00d
Внутрішній номер закупівлі:
15758555
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-03-008300-a
Замовник:
Відділ освіти,сім'ї, молоді та спорту Срібнянської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
42272081
-
Адреса:
17300, Україна, Чернігівська область, Срібне, вул. Миру,54
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зінченко Алла Василівна +380463921383 osvita-molod@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
199 970.99 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.11.2022 15:00 - 08.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
03.11.2022 15:00 - 11.11.2022 12:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴199 970.99 природний газ