• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Природний газ код за ДК 021:2015 – 09120000-6 – Газове паливо

Місце поставки: В межах балансової належності - (Казанківська ОТГ), та підпорядкованим закладам. 1. Казанківська гуманітарна гімназія Казанківської селищної ради, 56002, Миколаївська область, смт Казанка, вул. Шкільна 33; 2. Казанківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Казанківської селищної ради, 56002, Миколаївська область, смт Казанка, вул. Українська,192; 3. Казанківська гімназія №2 Казанківської селищної ради, 56002, Миколаївська область, смт Казанка, вул. Миру 245, 4. Казанківська гімназія №4 Казанківської селищної ради, 56002, Миколаївська область, смт. Казанка, вул. Українська,76, 5. Миколаївський заклад загальної середньої освіти І – ІІ ступенів Казанківської селищної ради, 56009, Миколаївська область, село Миколаївка, вулиця Андрія Горбаня, 241 6. Троїцько-Сафонівський ліцей Казанківської селищної ради, 56050, Миколаївська область, с. Троїцько- Сафонове, вул. Шкільна, 50, 7. Новоданилівський заклад загальної середньої освіти Казанківської селищної ради, 56022, Миколаївська область, с. Новоданилівка, вул. Шкільна, 4; 8. Казанківський заклад дошкільної освіти «Теремок» Казанківської селищної ради, 56002, Миколаївська область, смт. Казанка, вул. Миру, 176; 9. Троїцько-Сафонівський заклад дошкільної освіти «Оленка» Казанківської селищної ради, 56050, Миколаївська область, с. Троїцько-Сафоново, вул. Центральна, 4-а; 10 Михайлівський заклад дошкільної освіти «Ромашка» Казанківської селищної ради, 56035, Миколаївська область, село Михайлівка, вулиця Садова, будинок 33; 11. Заклад дошкільної освіти ст. Казанка «Колобок» Миколаївська область селище Казанка, вулиця Жовтнева, будинок 62. 12. Заклад дошкільної освіти «Ромашка» Миколаївська область, с. Миколо-Гулак, вулиця Набережна, будинок 11 13. Миколо-Гулаківський заклад загальної середньої освіти, Миколаївська область, с. Миколо-Гулак, вул. Шкільна, 20 14. Веселобалківська гімназія, Миколаївська область, с. Весела Балка, вул. Шкільна, 1. 15. Новофедорівська гімназія, Миколаївська область, с. Новофедорівка, вул. Шкільна, 30 16. Заклад дошкільної освіти "Усмішка" Миколаївська область, с. Миколаївка, вул. Гагаріна, 236, 17. Заклад дошкільної освіти «Оленка» Миколаївська область, с. Троїцько-Сафонове, вул. Центральна, 4а. 18. Адмін будинок Казанківської селищної ради Миколаївська область, смт. Казанка вул. Миру, 228. Кількість товару відповідно до Додатку 2 цієї документації : 210000 м. куб.

Торги не відбулися

3 476 316.90 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 17 381.58 UAH
Номер: e68311f4b457478b8690d71c6a0ec7e0
Внутрішній номер закупівлі: 15751488
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-11-03-001233-a   
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Казанківської селищної ради Миколаївської області
Контактна особа: Наталія Гераськова +380667679995 geraskovan1978@gmail.com http://kazankaoms.mk.sch.in.ua/finansova_zvitnistj/vidomosti_pro_provedennya_zakupivelj_tovariv_robit_poslug_za_derzhavni_koshti/
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 476 316.90 UAH з ПДВ
Період уточнення: 03.11.2022 09:32 - 08.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 03.11.2022 09:32 - 11.11.2022 10:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 476 316.90 Природний газ код за ДК 021:2015 – 09120000-6 – Газове паливо