-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та послуги з охорони об’єктів за кодом ДК 021:2015: - 79710000-4 «Охоронні послуги»
Тендер Prozorro UA-2022-11-03-000684-a
Завершена
28 717.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 143.59 UAH
мін. крок: 0.5% або 143.59 UAH
Номер:
05ac39763f244f1297c24ca5b67e0ea9
Внутрішній номер закупівлі:
15750950
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-03-000684-a
Замовник:
Головне управління ДМС України у Львівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37831493
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, Львів, вул. Січових Стрільців, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Чапельська Софія Тарасівна +380322610609 Lv_vbsrz@dmsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
28 717.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.11.2022 09:02 - 08.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
03.11.2022 09:02 - 11.11.2022 00:00
Період кваліфікації:
11.11.2022 00:03 - 11.11.2022 11:22
Період завантаження договору:
17.11.2022 00:00 - 27.11.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴28 717.00 Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та послуги з охорони об’єктів за кодом ДК 021:2015: - 79710000-4 «Охоронні послуги»