-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пелети паливні з лушпиння соняшника
Тендер Prozorro UA-2022-11-02-009366-a
Завершена
171 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 858.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 858.00 UAH
Номер:
cbc0d149801c42d5aabacbf4269c4e0e
Внутрішній номер закупівлі:
15745453
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-02-009366-a
Замовник:
КУ Управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40216423
-
Адреса:
32400, Україна, Хмельницька область, Дунаївці, вул.Мистецька, 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Самуник Олег Васильович +380971599786 oleg_samunik@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
171 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.11.2022 15:30 - 07.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
02.11.2022 15:30 - 10.11.2022 18:00
Аукціон:
11.11.2022 13:19 - 11.11.2022 13:48
Період кваліфікації:
11.11.2022 13:48 - 15.11.2022 10:46
Період завантаження договору:
21.11.2022 00:00 - 01.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴171 600.00 Пелети паливні з лушпиння соняшника