-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливо
Тендер Prozorro UA-2018-01-05-000292-a
Бензин марки А-92 – 29100 л, бензин марки А-95 –3750 л, деетанпропан-бутанізований компонент - 51280л, дизельне паливо – 52100 л
Завершена
3 077 097.60
UAH з ПДВ
Номер:
2bc35e4dae9b49a4939ac99bc0ff5c17
Внутрішній номер закупівлі:
1573304
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-01-05-000292-a
Замовник:
КП "КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНО-ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03357636
-
Адреса:
14017, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, ВУЛИЦЯ СТАРОБІЛОУСЬКА, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Віталій Віталійович Мелюк +380674604599 kp.spetskombinat@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Учасник ПП "ТТ-Нафта" двічі брав участь у торгах. Але закупівля не відбулася згідно Ст.31 п.1"Закону про публічні закупівлі" так як було подано менше 2-х тендерних пропозицій.
Очікувана вартість:
3 077 097.60 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Паливо
Кількість
136230 літр
Період постачання
15.01.2018 - 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "ТТ-Нафта"
Оскарження: 05.01.2018 10:40 - 16.01.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37021932
-
Контактна особа:
Ріпко О.А. +380462662366
-
Адреса:
14001, Україна, Чернігівська область, м.Чернігів, вул. Робоча, 6
Оскарження: 05.01.2018 10:40 - 16.01.2018 00:00
Ціна пропозиції
3 077 097.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.01.2018 11:26
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
10854148aeaf4d17890bffb9ab9250f0
Ідентифікатор договору:
UA-2018-01-05-000292-a-a1
Постачальник:
ПП "ТТ-Нафта"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37021932
-
Контактна особа:
Ріпко О.А. +380462662366
-
Адреса:
14001, Україна, Чернігівська область, м.Чернігів, вул. Робоча, 6
Номер договору:
261
Сума договору:
3 077 097.60 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.01.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
18.01.2018 09:20
Статус:
Підписаний