• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

Лот №1 44163100-1 Труби(Труби сталеві); Лот №2 44162200-5 Розподільні трубопроводи(труби поліпропіленові); Лот №3 44163130-0 Каналізаційні труби; Лот №4 44167000-8 Трубна арматура різна (трубна арматура)

Торги не відбулися

610 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 125.00 UAH
Номер: 4a1b9efe32d34fd68a394499bd1f54b1
Внутрішній номер закупівлі: 1572919
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-01-03-000548-b   
Замовник: МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО"ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОНТОРА №12"
Контактна особа: Панасюк Юлія +380674304599 mkp.zhek.12@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44167000-8 Трубна арматура різнаАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 610 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 03.01.2018 17:39 - 09.01.2018 00:00
Період прийому пропозицій: 03.01.2018 17:39 - 19.01.2018 00:00

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴105 000.00 Лот 1.44163100-1 Труби (Труби сталеві)
  • Лот №2 ₴390 000.00 Лот 2. 44162200-5 Розподільні трубопроводи (труби поліпропіленові)
  • Лот №3 ₴90 000.00 Лот 3. 44163130-0 Каналізаційні труби
  • Лот №4 ₴25 000.00 Лот 4.44167000-8 Трубна арматура різна(Трубна арматура)