-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Газове паливо (природний газ)
Тендер Prozorro UA-2022-10-31-005244-a
Газове паливо (природний газ) (код за ДК 021:2015 09123000-7 - Природний газ) на січень - березень 2023 року
Торги не відбулися
910 463.95
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 552.32 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 552.32 UAH
Номер:
1817a32fb9e241549063de48485ee59e
Внутрішній номер закупівлі:
15719019
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-10-31-005244-a
Замовник:
БОБРИНЕЦЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
06688167
-
Адреса:
27200, Україна, Кіровоградська область, місто Бобринець, вулиця Каштанова, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Василенко +380968544075 cabinet.2byx@i.ua https://bobrinternat.klasna.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
910 463.95 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.10.2022 14:40 - 05.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
31.10.2022 14:40 - 08.11.2022 15:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴910 463.95 Газове паливо (природний газ)