-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ручні інструменти
Тендер Prozorro UA-2022-10-28-006582-a
Торги не відбулися
318 050.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 590.25 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 590.25 UAH
Номер:
adec1df90b574b2bbf519380a9d1c1c0
Внутрішній номер закупівлі:
15707744
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-10-28-006582-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Житомиртеплокомуненерго" Житомирської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
35343771
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Київська, 48
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Тетяна Єгоровська +380972580634 tanya2022tke@gmail.com http://tke.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44510000-8 ЗнаряддяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
318 050.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.10.2022 13:50 - 04.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
28.10.2022 13:50 - 07.11.2022 00:00
Аукціон:
07.11.2022 12:20 - 07.11.2022 12:43
Період кваліфікації:
07.11.2022 12:43 - 10.11.2022 16:34
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴318 050.00 Ручні інструменти