-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Деревина хвойних порід
Тендер Prozorro UA-2022-10-25-001138-a
Торги відмінено
199 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 997.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 997.50 UAH
Номер:
5c4537f46b2b45b3a09df4ff5b75b926
Внутрішній номер закупівлі:
15662980
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-10-25-001138-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) КОМБІНОВАНОГО ТИПУ "ПЕТРИК" ПЕТРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44155548
-
Адреса:
07354, Україна, Київська область, Вишгородський р-н, село Нові Петрівці, вул.Ново-Київська, будинок 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Сергієнко +380971090187 petrukcadok@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
199 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.10.2022 09:35 - 31.10.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
25.10.2022 09:35 - 03.11.2022 09:32
Аукціон:
04.11.2022 15:20 - 04.11.2022 15:43
Період кваліфікації:
04.11.2022 15:43 - 09.11.2022 15:55
Період завантаження договору:
15.11.2022 00:00 - 25.11.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
9aca85c94f954028af29938c14ce6e9a
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
На етапі періоду оскарження, замовником виявлено невідповідність в документах учасника процедури закупівлі пропозиція якого була визнана найбільш економічно вигідною, та на етапі розгляду пропозицій замовник не розмістив в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей, передбачене п.9, ст.26 Закону. Відповідно до Розділу 3 пункту 1 тендерної документації, Додатку 1, Додатку 2, Додатку 4 у складі тендерної пропозиції учасник надав документи в яких не вірно вказане
Період оскарження:
15.11.2022 09:15 - 26.11.2022 00:00
Дата опублікування:
15.11.2022 09:15
Дата виконання:
26.11.2022 00:02
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴199 500.00 Деревина хвойних порід