-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Розсадницька продукція (Саджанці декоративних злакових трав і багаторічних рослин)
Тендер Prozorro UA-2022-10-24-012290-a
Торги не відбулися
251 233.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 512.33 UAH
мін. крок: 1% або 2 512.33 UAH
Номер:
5bc91ed87afe440595bd2d78f66bb923
Внутрішній номер закупівлі:
15661746
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-10-24-012290-a
Замовник:
КИЇВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА "КИЇВЗЕЛЕНБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03362123
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА, будинок 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Юрченко +0442723536 kievzelenbudtender1@gmail.com http://kyivzelenbud.com
Класифікатор ДК 021:2015:
03450000-9 Розсадницька продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
251 233.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.10.2022 22:41 - 30.10.2022 01:00
Період прийому пропозицій:
24.10.2022 22:41 - 02.11.2022 05:00
Період кваліфікації:
02.11.2022 05:02 - 04.11.2022 08:54
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴251 233.00 Розсадницька продукція (Саджанці декоративних злакових трав і багаторічних рослин)