• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Брикети паливні типу NESTRO ( з соломи або лушпиння соняшнику)

Торги відмінено

308 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 86920586e6ec48d7acb2f2c0ab1cf349
Внутрішній номер закупівлі: 15658763
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-10-24-009303-a   
Замовник: Державна установа "Петрівська виправна колонія (№49)"
Контактна особа: Копань Любов Іванівна +380523797474 kopanlyubov@ukr.net https://minjust.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Згідно підпункту 1 пункту 1 ст.40 Закону про Публічні закупівлі, а двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Очікувана вартість: 308 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Брикети паливні типу NESTRO ( з соломи або лушпиння соняшнику)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 56 тонни
Період постачання до 30.11.2022
Місце постачання 28310, Україна, Кіровоградська область, село, Новий Стародуб На карті

Інформація про скасування

Номер: 5e60ec527c854307a15fe9e3eb26a089
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Неможливість усунення виявленого порушення.
Період оскарження: 14.11.2022 11:39 - 25.11.2022 00:00
Дата опублікування: 14.11.2022 11:39
Дата виконання: 25.11.2022 00:03
Статус:
Виконано

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Анатольєва І.М.

Оскарження: 25.10.2022 16:23 - 04.11.2022 23:00
Ціна пропозиції 308 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.10.2022 16:23
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: f73d974075af4dbea971be1b314cdb98
Ідентифікатор договору: UA-2022-10-24-009303-a-a1
Постачальник: ФОП Анатольєва І.М.
Сума договору: 308 000.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації