-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Постачання гарячого харчування
Тендер Prozorro UA-2017-12-12-000232-c
Постачання гарячих обідів в загальноосвітні школи м.Апостолове
Завершена
508 200.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.6% або 3 000.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 3 000.00 UAH
Номер:
b8db0e3fc7fb4fe3880369e6dedb0235
Внутрішній номер закупівлі:
1563598
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-12-12-000232-c
Замовник:
Відділ освіти виконавчого комітету Апостолівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40220031
-
Адреса:
53802, Україна, Дніпропетровська область, м. Апостолове, вул. Визволення, 31-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Богдан Іванович +380683605836 ap.osvitavk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
508 200.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.12.2017 09:27 - 18.12.2017 16:00
Період прийому пропозицій:
12.12.2017 09:27 - 28.12.2017 16:00
Аукціон:
29.12.2017 14:49 - 29.12.2017 15:10
Період кваліфікації:
29.12.2017 15:10 - 03.01.2018 10:20
Період завантаження договору:
29.12.2017 15:10 - 18.01.2018 15:10
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴508 200.00 Постачання гарячого харчування в Апостолівську ЗОШ № 4